هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 52
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 982

محاسبه عيدي 1400 و حداقل و حداكثر ميزان عيدي كارگران و كارمندان در روزهاي پاياني هر سال، جز بحث‌هاي داغ و مهم به شمار مي‌آيد. حال اينكه هر سازمان و شركت با استفاده از چه الگوريتمي اين محاسبات را انجام مي‌دهند خود جاي صحبت دارد. محاسبه عيدي، روشي است كه در آن به بررسي حقوق و دستمزد كاركنان در شركت‌هاي مختلف، پرداخته مي‌شود. به طور كلي مي‌توان گفت حقوق و دستمزد، به فهرستي اطلاق مي‌شود كه شركت‌ها با توجه به آن، ريز پرداخت‌هاي خود را تحت عناويني مختلف مانند حقوق و دستمزد، پاداش، عيدي و… به كاركنان خود اعلام مي‌دارند. شركت نرم افزار حسابداري هوشمند نوين، برنامه‌اي را تحت عنوان سيستم حسابداري حقوق و دستمزد با هدف خودكار نمودن فرايند پرداخت حقوق و محاسبه عيدي كارمندان با در نظر گرفتن تمامي جزئيات اداري و مالي كارمندان، طراحي و ارائه نموده است و مي‌تواند كمك كند تا اين فرايند به نحوي بسيار ساده و دقيق اتفاق بيفتد.

نحوه محاسبه عيدي
نحوه محاسبه عيدي

نحوه محاسبه عيدي سال ۱۴۰۰ + حداقل و حداكثر عيدي

مديران شركت‌ها مي‌بايست براساس قوانين عيدي را به كاركنان خود پرداخت نمايند و اين مبلغ عيدي حتي در مورد كاركناني كه حداقل يك سال سابقه كار دارند نيز محاسبه مي‌شود. كارفرمايان مي‌بايست طبق قوانين، حداقل دو برابر پايه حقوق و حداكثر سه برابر پايه حقوق را به كارمندان خود عيدي بدهد.

در اين مقاله سعي داريم تا نحوه محاسبه كلي ميزان عيدي را به شما اعلام كنيم تا قبل از اعلام رسمي از مراجع مربوطه، بتوانيد ميزان عيدي را محاسبه كنيد. هميشه نحوه محاسبه عيدي يك فرمول دارد كه همه شركت‌ها از اين فرمول براي محاسبه عيدي استفاده مي‌كنند؛ مگر اينكه شركتي بخواهد ميزان عيدي را با ميل خود كمتر يا بيشتر بدهد.

تمامي شركت‌هاي زير نظر قانون وزارت كار بايد به كارمندان خود به ازاي يك سال كاري، معادل با ۶۰ روز حقوق پايه (حداقل) و ۹۰ روز (حداكثر)، عيدي پرداخت كنند. پس حداقل عيدي كارمندان در سال 1400 در شرايط عادي دوماه پايه حقوق وزارت كار معادل 3,820,800 (سه ميليون و هشتصد و بيست هزار و هشتصد تومان) و حداكثر عيدي كارمندان در سال 1400 معادل با 5,731,200 (پنج ميليون و هفتصد و سي و يك هزار و دويست) است. در جدول زير محاسبه عيدي براي افراد با سابقه كار كمتر از يك سال، بنابر محاسبات بالا، ارائه شده است، شما مي‌توانيد به سادگي مبلغ عيدي دريافتي خود را مشاهده نماييد.

سريع و دقيق محاسبه كنيد!

نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد هوشمند نوين، سيستمي است كه داراي چندين قابليت است. از جمله قابليت‌هاي اين نرم افزار مديريت فرايندهاي حقوق و دستمزد است؛ هم‌چنين مي‌توان از آن براي محاسبه عيدي 1400 كارگران و عيدي كارمندان استفاده كرد و يا از اين طريق به محاسبه حداكثر عيدي 1400 و حداقل آن و… پرداخت. پس با استفاده از تكنولوژي، آسان،سريع و بي دغدغه عيدي كارمندان خود را محاسبه نماييد.

در حقيقت لازم به ذكر است كه يكي از سخت‌ترين محاسبات در ايران، محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد كارمندان و كارگران در شركت‌هاي مختلف است. بنابراين نرم افزار حقوق و دستمزد و محاسبه عيدي هوشمند نوين، به نحوي طراحي شده كه مي‌تواند به دليل انجام محاسبات بسيار دقيق از كاركنان شركت‌ها بر اساس ميزان كاركرد هر يك از آن‌ها محاسبات بيمه، ماليات و… نقش بسيار مهمي را ايفا نمايد. بنابراين مي‌توان گفت شركت‌هاي مختلف و صاحبان كسب وكارهاي متنوع مي‌توانند بر اساس الزامات كاري خود بهترين سيستم حسابداري حقوق و دستمزد را براي كسب وكارهاي خود انتخاب نمايند.

مزاياي استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد
مزاياي استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد

مزاياي استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد براي محاسبه عيدي 1400

• سادگي و راحتي محاسبات حقوق و دستمزد و عيدي كاركنان

سيستم حسابداري حقوق و دستمزد هوشمند نوين، داراي چند مزيت ويژه است. از جمله اين مزايا مي‌توان به اين عامل اشاره كرد كه استفاده از اين نرم افزار، موجب مي‌شود تا كارمندان حسابداري در شركت‌ها، از بسياري از وظايف دشوار خود، رهايي يابند. از طرف ديگر با سيستم حسابداري حقوق و دستمزد مي‌توان به محاسبه عيدي 1400 بازنشستگان تامين اجتماعي، كارمندان و كارگران پرداخت. علاوه بر آن مشخص كردن حداقل عيدي 1400 و حداكثر آن نيز به سادگي با استفاده از اين نرم افزارها امكان پذير است. با استفاده از سيستم حقوق و دستمزد بسياري از خطاها و نواقص انساني كه در اين مسير اتفاق مي‌افتد كاهش مي‌ابد؛ بنابراين شركت‌هاي مختلف، به ويژه آن‌هايي كه تعداد زيادي كارمند دارند به شدت به اين نرم افزارها نياز دارند.

• ثبت ساده حضور ساعتي و روزانه كاركنان

يكي از مسائلي كه در شركت‌هاي مختلف بسيار حائز اهميت است و نقش بسيار مهمي را در ميزان دريافت حقوق و پاداش و دستمزد به خود اختصاص مي‌دهد، ثبت زمان حضور در ليست حقوق و دستمزد است. همان‌طور كه مي‌دانيم بسياري از كاركنان، به صورت روزانه، حقوق خود را دريافت مي‌كنند و بسياري نيز به صورت ساعتي به پاداش مورد نظر و حقوق خود، دست مي‌يابند. بنابراين بررسي زمان حضور در شركت مي‌تواند اين اطمينان را ايجاد كند كه دريافتي و حقوق اين افراد، به درستي تعيين و مشخص شده است. لذا با استفاده از نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد و محاسبه عيدي هوشمند نوين، امكان بررسي دقيق حضور افراد و كاركنان، در شركت مهيا مي‌شود.

• محاسبه دقيق حقوق و دستمزد و عيدي

به طور معمول، دستمزد ناخالص و يك ساعته كاركنان يك مجموعه و يا شركت، با چند برابر كردن تعداد ساعات كار آن‌ها با دستمزد ساعتي، مورد محاسبه قرار مي‌گيرد. سيستم حقوق و دستمزدي كه توسط هوشمند نوين طراحي شده است سيستمي بسيار مناسب است كه علاوه بر كاربري ساده و راحت، مي‌تواند محاسبات پيچيده مربوط به حقوق و مزاياي كاركنان را نيز به انجام برساند و هر يك را به طور جدگانه و مفصل بررسي كند. همان‌طور كه مي‌دانيم انجام اين محاسبات، كاري بسيار زمانبر است. بنابراين با كاربرد نرم افزار حقوق و دستمزد و محاسبه عيدي هوشمند نوين، در زمان صرفه جويي مي‌شود و ريسك خطاها نيز كاهش پيدا مي‌كند.

• كسر ساده حقوق و دستمزد

همان‌طور كه مي‌دانيم كسر حقوق شامل مواردي از قبيل بيمه تامين اجتماعي كاركنان، بيمه تكميلي اعضا، ماليات بر درآمد،ماليات بر حقوق، مرخصي‌هاي بيش از حد معمول، ميزان تاخيرات و… است كه برنامه حسابداري حقوق و دستمزد و محاسبه عيدي هوشمند نوين به نحوي طراحي شده كه مي‌تواند تمامي اين امور را به سادگي و در صرف زماني كوتاه، انجام دهد.

• پردازش آسان حقوق و دستمزد

پردازش كردن ميزان حقوق و دستمزدهاي كاركنان يك شركت، يكي از كارهايي است كه به دشواري انجام مي‌شود. چراكه حقوق و دستمزدها بايد به طور مكرر، مورد پردازش قرار بگيرند و دقت زيادي نيز در انجام اين كار بايد صرف شود. از طرف ديگر لازم به ذكر است كه حقوق و دستمزد كاركنان براي يك شركت از پرهزينه‌ترين بخش‌ها محسوب مي‌شود. بنابراين توجه به اين نكته بسيار مهم است كه حقوق و دستمزدها به روشي كاملا كاربردي، كارآمد و قابل اعتماد پردازش شوند. بنابراين استفاده از نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد و محاسبه عيدي هوشمند نوين مي‌تواند كمك قابل توجهي باشد تا صاحبان مشاغل مختلف بتوانند از دقيق‌ترين و بي‌خطاترين راهكار براي انجام اين امور، بهره‌مند گردند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۲:۰۵ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]

نرم افزار كنترل موجودي هوشمند نوين، عنوان يك سيستم كارآمد و موثر براي مديريت انبار است كه مي‌تواند كليه فرايندهاي انبار را كنترل كند و جريان مواد و هم‌چنين منابع موجود در آن را تحت مديريت خود در آورد. نرم افزار حسابداري انبار كه توسط هوشمند نوين طراحي شده است مي‌تواند به كنترل و مديريت كالاهاي ورودي و خروجي در يك سازمان و يا شركت بپردازد. اين سيستم نرم افزاري را مي‌توان شاخه‌اي از نرم افزار حسابداري و صنعتي به شمار آورد. اين سيستم يك سيستم نرم افزاري براي رديابي سطوح موجودي در يك انبار و سفارشات و توزيع بهينه كالاها است كه براي عمده فروشي و خرده فروشي، داراي كاربرد است.

كنترل موجودي انبار چيست؟

همان‌طور كه مي‌دانيم سرمايه اصلي يك شركت، اعم از شركت توليدي، بازرگاني و يا كارخانه‌ها و… كالاهاي آن واحد توليدي و يا شركت است.در حقيقت اجناس و موجودي‌هاي انبار، لازم است حتما تحت نظر و مراقبت يك انبار دار كارآمد قرار بگيرد، چرا كه در واقع اجناس و كالاها، يكي از مهم‌ترين عوامل ايجاد كننده هزينه‌هاي يك شركت هستند و بايد طوري از آن‌ها مراقبت شود كه دسترسي به آن‌ها در هنگام نياز، راحت باشد. بنابراين با استفاده از سيستم كنترل موجودي هوشمند نوين صاحبان كسب و كارهاي مختلف مي‌توانند، اين فرايند را تسهيل نمايند.

نرم افزار حسابداري انبار

به طور كلي و بر خلاف آنچه كه عموم مردم تصور مي‌كنند لازم است بدانيد كه حسابداري يك انبار، با ميزان و مبلغ فروش كالا و فاكتور فروش و… ارتباطي ندارد. بنابر اين عامل مي‌توان گفت در صورت نبودن يك سيستم نرم افزاري حسابداري انبار، صاحبان كسب و كارها به سود و زيان دقيق جريان خريد و فروش كالا در طي يك سال، دسترسي نخواهند داشت.

شركت هوشمند نوين سيستم كنترل موجودي طراحي نموده، به نحوي كه مي‌تواند تمامي اين قواعد را در بر بگيرد و از اين لحاظ، از صاحبان كسب و كارهاي توليدي، بازرگاني و صنعتي و… پشتيباني نمايد. از طرف ديگر و همان‌طور كه مي‌دانيم كنترل اطلاعات مربوط به ورود و خروج كالاهاي مختلف از انبار و هم‌چنين داشتن اطلاعات كافي و درست از موقعيت‌هاي مكاني و ميزان و مقدار كالاها و اجناس در يك انبار، بسيار مهم است.

لازم به ذكر است كه نگهداري بيش از حد مورد نياز مواد و كالاها در انبار و هم‌چنين كم‌تر از اين ميزان نيز هزينه و خسارت‌هايي را به سازمان مورد نظر وارد مي‌كند و بار سنگين مالي را در پي دارد. بنابراين با استفاده از نرم افزار كنترل موجودي و انبار هوشمند نوين مي‌توانيد علاوه بر ثبت كالاهاي ورودي و خروجي، شماره سريال‌هاي كالاها و اجناس را نيز تحت كنترل خود در بياوريد و به اطلاعات موجودي كالاها در انبار سازمان خود به صورتي كاملا يكپارچه و دقيق دسترسي داشته باشيد.

بخشي از ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري انبار هوشمند نوين

با استفاده از اين سيستم، صاحبان كسب و كارهاي توليدي، بازرگاني، صنعتي و… مي‌توانند بر كليه خريدهاي واحد خود تمركز داشته باشند. از طرف ديگر مي‌توانند مواد و ملزومات كارخانه و يا واحد توليدي خود را به صورتي كاملا مقرون به صرفه به مصرف برسانند. هم‌چنين با به كارگيري اين نرم افزار، صاحبان اينگونه مشاغل مي‌توانند مواد و ملزومات كارخانه و شركت خود را به نحوي دقيق و به درستي، انبار كنند. از طرف ديگر و با بهره گيري از سيستم نرم افزار انبارداري هوشمند نوين، صاحبان اين مشاغل مي‌توانند حداقل و حداكثر موجودي انبارهاي خود را به نحو دقيق تعيين نمايند و از اين ميزان تجاوز نكنند و آن را كاهش نيز ندهند.

نرم افزار كنترل موجودي پيشرفته هوشمند نوين

در سال‌هاي گذشته، انبارها با روش‌هاي سنتي، مديريت مي‌شدند، بنابراين داراي اشكالات عمده‌اي نيز بودند. روش‌هاي سنتي انبارداري، امكان پشتيباني از انواع باركد خوان و يا ثبت اسناد با باركد خوان را نداشتند. بنابراين و با استفاده از روش‌هاي انبارداري سنتي، امكاناتي از قبيل صورت گردش كالا در انبار و انبار گرداني اتوماتيك، كنترل موجودي انبار با اكسل و ساير نرم افزارها وجود نداشت. از طرف ديگر اين سيستم‌ها داراي امكاناتي از جمله امكان تعيين سطح دسترسي كاربران و ثبت داده‌هاي بالا در زمينه ورود و خروج نيز نبودند.

نرم افزار موجودي انبار هوشمند نوين

اين در حالي است كه در روش‌هاي مدرن و پيشرفته انبارداري، مي‌توان با كنترل موجودي‌هاي انبار و يكپارچه شدن اطلاعات، يك انبار پيچيده و بزرگ را مديريت نمود. برنامه كنترل موجودي هوشمند نوين هم‌چنين با از بين بردن فواصل موجود بين انبارها و دفاتر مجموعه‌هاي توليدي و صنعتي، امكان كنترل و مديريت موجودي‌ها را به صورت آنلاين نيز فراهم مي‌كند. در اين سيستم نرم افزاري، هم‌چنين امكان تعريف تمام كالاها وجود دارد. صدور حواله‌هاي مختلف و ارتباط يكپارچه نرم افزار با زير سيستم‌هاي آن از جمله حسابداري و خريد و فروش، كنترل كالاها و اجناس به صورت تعدادي و يا ريالي، گروه بندي كالاها، اتصال سخت افزارهاي كاربردي به نرم افزار و… نيز بخش ديگري از قابليت‌ها و ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري انبار هوشمند نوين است كه از اين طريق مي‌تواند به مديريت موجودي‌هاي انبار كمك كند.

سخن آخر
نرم افزار كنترل موجودي هوشمند نوين با توجه به ويژگي‌هايي كه دارد مي‌تواند به مديريت انبار و حفظ و نگهداري موجودي‌هاي آن كمك كند. اين نرم افزار داراي اين قابليت است كه براي هر يك از محصولات موجود در انبار، به ارائه تعريف فرمول توليد بپردازد و هم‌چنين مواد اوليه و ميزان به كار رفته در هر واحد از محصول مورد نظر را نيز تعريف و مشخص كند. از طريق استفاده از اين نرم افزار، امكان معرفي انبار مواد اوليه و هم‌چنين امكان معرفي انبار محصول براي فرمول توليد هر يك از اين كالاها نيز فراهم خواهد شد. از اين طريق صاحبان كسب و كارهاي مختلف مي‌توانند به محاسبه و ثبت قيمت مواد اوليه در هنگام ثبت رسيد توليد نيز اقدام نمايند. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره نرم افزارهاي حسابداري هوشمندنوين به قسمت بلاگ مراجعه نماييد.

منبع:

https://www.hnovin.com/inventory-control-and-warehouse-software/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۳:۰۱ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب