هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 5
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 935

با انواع نرم افزار حسابداري شركتي هوشمند نوين آشنا هستيد؟ سيستم‌هاي حسابداري شركتي از ابزارهاي مفيدي هستند كه مي‌توانند در اختيار كليه كارفرمايان و صاحبان مشاغلي قرار گيرد كه به رشد و توسعه و رونق دادن به كسب وكار خود اهميت مي‌دهند. به طور كلي مي‌توان گفت بسياري از صاحبان كسب و كارهاي شركتي و خدماتي به دليل نوع حرفه و شغل خود، مجبور مي‌شوند تا مدت زمان بسياري را صرف خريد و فروش و يا تحويل محصولات و كالاهاي متعدد و يا ارائه خدمات متنوع به مشتريان كنند. بنابراين اين دسته از افراد، زمان بسيار كمي در اختيار دارند تا به امور مالي و گزارشات خود رسيدگي كنند.
نرم افزار حسابداري شركتي در چنين مواقعي مي‌تواند به صاحبان مشاغل شركتي و خدماتي، از جمله شركت‌هاي توليدي، شركت‌هاي پيمانكاري، شركت‌هاي حمل ونقل و… كمك قابل توجهي كند؛ از طرف ديگر، استفاده از چنين نرم افزاري براي ايجاد نظم در صورتحساب مالي اين شركت‌ها ضرورت دارد.

انواع نرم افزار حسابداري شركتي


چرا استفاده از نرم افزار حسابداري شركتي ضروري است؟

نرم افزارهاي حسابداري شركتي كه توسط هوشمند نوين طراحي و توليد شده‌اند داراي سيستم‌ها و قيمت‌هاي متنوعي هستند كه همين امر موجب شده است تا براي اكثر سازمان‌ها و ادارات بنا به بودجه‌ي درنظر گرفته مناسب باشند. اين سيستم‌ها مي‌توانند تهيه صورت‌هاي گردش پول، سوابق مالي شركت مورد نظر، ترازنامه و… را با اطمينان از صحيح و جامع بودن گزارشات به شما تحويل دهند. بنابراين مي‌توان از چنين نرم افزارهايي مي‌توان براي رسيدگي به فرايندهاي تجاري شركتي از جمله جذب، ادغام و شكل‌دهي اسناد استفاده كرد.

سيستم‌هاي حسابداري شركتي هوشمند نوين، حساب‌هاي جداگانه‌اي براي رسيدگي و كنترل سهام، دارايي‌هاي شركت، درآمدهاي مجموعه، بدهي‌ها و هزينه‌هاي جاري و… براي انواع شركت‌هاي پيمانكاري، توليدي و پخش و… ايجاد مي‌كند. اين عامل موجب مي‌شود تا هر يك از اين شركت‌هاي نامبرده، بتوانند هر كدام از حساب‌هاي مورد نياز خود را با كدهاي مربوط به خود، در دفترچه راهنما ثبت نمايند. از طرف ديگر از طريق اين نرم افزارهاي حسابداري، مي‌توان انواع گزارش‌هاي مالي را به صورت منظم ثبت كرد و در موقع لزوم از آن استفاده كرد، همين امر بر ضرورت وجود يك نرم افزار حسابداري مناسب، براي همه شركت‌ها تاكيد دارد.

لازم به ذكر است كه چنين نرم افزارهاي حسابداري بايد تمامي اطلاعات مورد نياز در حوزه حسابداري را كه براي مديريت شركت موثر است را فراهم نمايد. از جمله اين اطلاعات مي‌توان اطلاعات لازم براي برنامه ريزي‌هاي مالي شركت از قبيل بودجه، نظارت سازماني، تدوين سياست‌ها و تصميم گيري‌ها و.. را نام برد. چنين نرم افزاري، هم‌چنين بايد حتما در ثبت و گزارش داده‌هاي مالي كسب و كار مربوط نيز، موثر واقع شود. هم‌چنين نظارت سيستماتيك اين نرم افزار كه شامل جمع آوري داده‌ها است نيز، بسيار ضرورت دارد. بنابراين بسته به نوع نياز شركت و حجم كاري خود مي‌توانيد از انواع نرم افزار حسابداري هوشمند نوين استفاده كنيد.


انواع نرم افزار حسابداري شركتي هوشمند نوين
همان‌طور كه گفته شد نرم افزار حسابداري شركتي كه توسط هوشمند نوين طراحي شده است با توجه به نوع كسب و كار مختلف شركت‌ها، خدمات متفاوتي را ارائه مي‌دهد. از جمله انواع نرم‌افزار حسابداري شركتي هوشمند نوين مي‌توان به انواع نرم افزارهاي حسابداري شركت‌هاي حمل و نقل، شركت‌هاي پيمانكاري، شركت‌هاي توليدي و … اشاره كرد. در ادامه به توضيح مختصر هر يك از انواع اين نرم افزارها خواهيم پرداخت.


1- نرم افزار حسابداري شركت‌هاي حمل و نقل و خدماتي

سيستم حسابداري شركتي هوشمند نوين به صاحبان كسب وكارهاي خدماتي و شركتي اين امكان را مي‌دهد كه بتوانند بسته به حجم كاري شركت خود، نيازهاي حسابداري مورد نظرشان را بر طرف نمايند و از اين طريق كسب وكار خود را مديريت كنند. بنابراين لازم است چنين شركت‌هايي به انتخاب سيستمي دست بزنند كه متناسب با نياز خود و شركت مورد نظرشان باشد. از نرم افزار حسابداري شركت‌هاي حمل و نقل و خدماتي مي‌توان در مشاغلي از جمله آژانس‌هاي مختلف، ترمينال‌هاي مسافربري، شهرداري‌ها و… استفاده كرد.

2- نرم افزار حسابداري چند شركتي

اين سيستم نرم افزاري براي افراد و مشاغلي تدوين شده است كه داراي شركت‌هاي نوپا و يا تازه كار و تازه تاسيس هستند. چنين نرم افزاري براي اين دسته از مشاغل خدماتي بسيار مناسب و مفيد است چرا كه به طور معمول، اين قبيل مشاغل تازه تاسيس، با مشكلاتي از قبيل بيمه، ماليات، حقوق و دستمزدها، اضافه كاري، مرخصي و مسائل مربوط به سهامداران و … مواجه هستند. بنابراين استفاده از اين نرم افزار مي‌تواند گره گشاي اين مشكلات آنان باشد.

نرم افزار حسابداري شركتي هوشمندنوين

3- نرم افزار حسابداري شركت‌هاي توليدي و پخش

به طور كلي مي‌توان گفت شركت‌هاي توليدي و شركت‌هاي پخش محصولات و كالاها، شركت‌هايي هستند كه در آن‌ها توليد و فروش، بسيار حائز اهميت است. بنابراين نرم افزار حسابداري شركتي هوشمند نوين، مي‌تواند براي اين دسته از شركت‌ها نيز بسيار مناسب باشد. چرا كه در اين نرم افزار حسابداري، ماژول‌هايي براي ورود و خروج مواد، ميزان استفاده از مواد اوليه، ايجاد قيمت تمام شده محصولات توليد شده و… در نظر گرفته شده و اجرايي شده است. با استفاده از اين امكانات، اين نرم افزار مي‌تواند به صاحبان اين كسب و كارها كمك كند.

4- نرم افزار حسابداري شركت‌هاي پيمانكاري

نرم افزار حسابداري شركتي ارزان هوشمند نوين نيز به نحوي طراحي شده كه مي‌تواند در مباحث مربوط به سرمايه‌گذاري، نگهداري و مديريت اموال، دارايي‌هاي ثابت و برآورد كردن ارزش آن‌ها و… موثر واقع شود و به اين ترتيب به پيمانكاران و صاحبان شركت‌هاي پيمانكاري، خدماتي منحصر به فرد ارائه دهد اما نسبت ماژول‌هاي ارائه شده در نرم افزار حسابداري رايگان كمتر از سيستم‌هاي حرفه‌اي و برنامه پايه است. با استفاده از اين سيستم نرم افزاري، آن‌ها مي‌توانند با ثبت اطلاعات مالي خود به محاسبه ارزش و شناسايي هزينه استهلاك اموال خود اقدام نمايند و از اين طريق دارايي و بدهي و پرداخت‌هاي خود را مديريت و كنترل نمايند.

كلام اخر
همان‌طور كه گفته شد انواع نرم افزار حسابداري شركتي هوشمند نوين، داراي پكيج‌هاي متعدد براي خدمت‌رساني به مشاغل خدماتي و شركتي است. با استفاده از اين نرم افزار صاحبان اين مشاغل مي‌توانند انواع گزارشات مالي، ترازنامه، گزارش نقدينگي و سيستم دارايي ثابت خود را ثبت و پيگيري نمايند. از ديگر ويژگي‌هاي اين نرم افزار كاربردي، مي‌توان كاربري آسان آن را نام برد. از طرف ديگر، اين نرم افزار به نحوي طراحي شده كه براي كسب و كارهاي متنوع كوچك و بزرگ، مناسب است.

منبع:

https://www.hnovin.com/types-corporate-accounting-software/

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۹:۳۱ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب