هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 968

در كارهاي خرده فروشي بزرگترين سرمايه استفاده از يك سيستم فروش مطلوب است و بايد بتوان اطمينان حاصل كرد كه كليه امور به سرعت و با بازدهي بالا انجام مي‌شود. امروزه شما به منظور حفظ برتري با در نظر گرفتن سطح بالاي رقابت در افق كارهاي خرده فروشي به يك نرم افزار حسابداري نياز داريد و اين سيستم به شما كمك خواهد كرد تا تجارتتان در مسير درست خود حركت كند. ما در تيم هوشمند نوين، در اين مطلب به اين موضوع كه چرا شما نياز به يك نرم افزار فروشگاهي داريد مي‌پردازيم.

1- نرم افزار فروشگاهي زمان را براي شما ذخيره مي كند.

 • به فرآيند پرداخت سرعت دهيد.

فقط اسكن كنيد و در كيسه بگذاريد اينكار در صرفه‌جويي زمان به شما كمك مي‌كند.

 • كليه اجناس باركد‌دار را مي‌توان به سادگي باركد زد و اسكن كرد.

شما مي‌توانيد به دلخواه در هر نقطه از فروشگاه خود وجوه پرداختي را دريافت كنيد؛ در اين ميان فقط به يك سيستم هوشمند فروشگاهي كه بتواند به POS كارتخوان متصل شود نياز خواهيد داشت.

 • به كار مديريت سرعت دهيد.

در زماني كه سيستم شما به دستگاه باركد‌خوان مجهز باشد شما ديگر در زمان روبه رو شدن با چند مورد مختلف در ابتداي فروش سر در گم نخواهيد شد. اين سيستم به طور خودكار مبالغ مورد نظر را كسر نموده و ديگر نيازي نيست شما اين كار را به صورت دستي و تك به تك انجام دهيد.

 • ديگر نياز نيست جزئيات رسيدها را بررسي كنيد.

در صورت استفاده از اين روش مي‌توانيد با يك سرچ ساده معامله مورد نظر را بيابيد و به هيچ عنوان مهم نيست كه اين معامله چقدر قديمي يا جديد بوده است.

گزارش دقيقه به دقيقه از فروش با نرم افزار حسابداري هوشمندنوين

2- شما همواره از روند كار خود آگاه خواهيد بود.

 • گزارش دقيقه به دقيقه از فروش

اعداد دروغ نمي‌گويند. با استفاده از گزارشات سيستمي دقيق نرم افزارهاي فروشگاهي، از ميزان فروش و مسير كسب و كارتان مطلع شويد.

 • زمان بندي دقيق گردش مالي

با زمان‌بندي و مديريت دقيق، سيستم مورد نظر، روند كاهش ميزان موجودي را با ارائه كامل گردش‌هاي مالي و پيگيري آن بر اساس مشتريان، به شما گزارش مي‌دهد.

 • بهترين و بدترين را شناسايي كنيد!

آيا مي‌خواهيد بدانيد كداميك از فروشندگان شما عملكرد بهتري داشته و بيشتر كالا مي‌فروشند؟ سيستم نوين با برخورداري از قابليت ارائه گزارش‌هاي مختلف و جامع مي‌تواند كليه اطلاعات مورد نظر را به شما ارائه كند.

3- مديريت دقيق ارتباط با مشتري با نرم افزار فروشگاهي

 • اطلاعات مشتري را به روز رساني كنيد

شما مي‌توانيد رسيد هر مشتري را به او ايميل نماييد و در اين شرايط به روزرساني اطلاعات از اين ساده‌تر امكان پذير نيست؛ همچنين مي‌توانيد، فروش متعارف و يا فوق‌العاده را نيز به آنها ايميل كنيد.

4- بسيار مطلوب به نظر مي رسيد.

 • فروشگاه هاي مجهز به سيستم‌هاي مالي

محاسبات دستي فروشگاهي به سرعت در حال جايگزين شدن با سيستم و نرم افزارهاي حسابداري تخصصي هستند. استفاده از اين نوع سيستم ها، به دليل اينكه خطاي محاسباتي شما را در حين كار كم مي‌كند و همچنين وجود محيط ساده و قابل دسترس متناسب با تمامي افراد حتي آناني كه دانش حسابداري ندارند، مورد استقبال اغلب فروشندگان قرار گرفته است.

5- از اين مرحله به بعد ديگر همه چيز به شما بستگي دارد!

 • ابتكار عمل در دست خود شماست!

اگر شما قصد داريد تا يك نرم افزار حسابداري فروشگاهي تهيه كنيد سيستم مورد نظرتان بايد از كليه قابليت‌هاي مذكور و برخي قابليت‌هاي ديگر برخوردار باشد. ابتدا از محدود نبودن خدمات سيستم فروشگاهي خريداري شده در كار خود و يا عدم ايجاد تاثيرات منفي در فروشگاه اطمينان حاصل نماييد؛ همچنين بررسي كنيد تا پول شما بيهوده براي تهيه و راه اندازي سيستم حسابداري فروشگاهي قديمي و ناكارآمد صرف نشود.

نرم افزار حسابداري فروشگاهي

6- هركجا هستيد به راحتي به كارتان برسيد.

 • قابليت انعطاف

مزيت اصلي نرم افزار حسابداري هوشمند نوين اين است كه هر كجا كه دستگاه مجهز به اينترنت باشد مي‌تواند به نيازهاي شما پاسخ دهد. منظور ما از انعطاف‌پذير اين است كه شما مي توانيد به راحتي در هر مكان و هر زمان به داده‌هاي مورد نظر خود دسترسي پيدا كنيد. اين براي شما به عنوان يك مدير مهم است؛ زيرا وقتي نياز به تصميم‌گيري مهم در زمينه تجارت خود داريد، مي‌توانيد فورا داده‌ها و اسناد ماليتان را بررسي كنيد. با نرم افزار حسابداري تحت وب، به جاي اينكه ملزم به استفاده از به يك رايانه در دفتر باشيد، مي‌توانيد با استفاده از لپ تاپ، تبلت و يا تلفن هوشمند، در هر كجا كه به اينترنت وصل باشد از سيستم حسابداري خود استفاده كنيد. استفاده از نرم افزار حسابداري فروشگاهي تحت وب به مديران فروشگاه‌هاي آنلاين كه در شبكه‌هاي اجتماعي و سايت‌ها نيز مشغول به كسب درآمد هستند كمك شاياني مي‌كند.

اگر كارمندان شما به صورت دوركاري مشغول به كار هستند (مانند دوره پاندمي كرونا)، مي‌توانيد با نصب يك برنامه حسابداري، كارايي كسب وكارتان را افزايش دهيد. سپس كارمندانتان مي‌توانند به سرعت پيگيري‌ها را انجام داده، فاكتورهاي مشتريان را تهيه كنند و اسناد را به روز نگه دارند. اين سيستم به شما كمك مي‌كند تا در زمان صحيح از وضعيت مالي كل شركت مطلع شويد.

نتيجه گيري

مجموعه اين مطالب بيانگر آن است كه با استفاده از تكنولوژي روز مي‌توان اطلاعات خود را در ديگر مكان‌ها حفظ كرده و اين كار بهتر از نشستن پشت ميز دفتر كار و در انتظار اتفاقات ناگوار بودن است. استفاده از راهكارهاي مشكل‌گشا در هر كاري به ويژه در كارهاي كوچك مطلوب بوده و شما با استفاده از آن منافع مالي بيشتري كسب مي‌كنيد؛ بنابراين، پيش از استفاده از هر سيستمي ابتدا نرم افزار مورد نظر را بررسي كرده و از عملكرد مطلوب آن در كار خرده فروشي اطمينان حاصل نماييد. شركت هوشمند نوين با ارائه نرم افزار‌هاي حسابداري تخصصي براي تمامي صنوف شغلي سعي داشته است تا به تمامي كسب وكارها به منظور رشد و توسعه آنان كمك نمايد. براي آگاهي بيشتر درباره نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين اينجا كليك نماييد.

منبع:

https://www.hnovin.com/why-need-store-software/

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۵۳:۴۴ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب