هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 36
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 966

نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين بدين منظور طراحي شده است تا بتواند نيازهاي مالي و رويدادهاي شركت‌هاي مختلف توليدي، از جمله توليدي‌هاي پوشاك را برطرف سازد. اين سيستم، به دو شكل طراحي شده است كه عبارتند از: تركيب و تجزيه مواد. برنامه حسابداري توليدي كه توسط شركت هوشمند نوين طراحي شده است هم‌چنين مي‌تواند به تفكيك و جداسازي انبارهاي واحد توليدي مورد نظر، اقدام كند و مواد اوليه، ضايعات و محصول نهايي اين مجموعه‌ها را به طور كامل و جداگانه، ثبت نمايد.

نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين
نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين

نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين

  • حسابداري در واحد توليدي پوشاك

همان‌طور كه مي‌دانيم در حال حاضر، در تمامي كسب وكارها، حسابداري، اهميت قابل توجهي دارد. بنابراين لازم است تا حتما بخش‌هاي مختلف، از اين سيستم‌ها استفاده كنند. نرم افزار حسابداري توليد پوشاك هوشمند نوين و از جمله، نرم افزار حسابداري توليدي مانتو اين مجموعه، براي محاسبه كردن دقيق و صحيح هزينه‌هاي توليد هر يك از كالاها و فروش آن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين سيستم، به طور كلي، با ارزيابي ميزان موجودي كالاها، هزينه كالاهاي خريداري شده و فروخته شده و… سر و كار دارد. لازم به ذكر است كه تمامي واحدهاي توليدي پوشاك، لازم است حتما در ثبت‌ها و صورت‌هاي مالي خود، دقت بسيار بالايي، داشته باشند تا در انتهاي سال مالي، بتوانند با توجه به نوع كار و فعاليت خود و هم‌چنين حجم فعاليت‌هاي شركت، گزارش‌هاي صحيح مالي و مورد استنادي، به دست آورند. بنابراين با استفاده از نرم افزار حسابداري توليدي كفش و ساير انواع پوشاك كه توسط هوشمند نوين طراحي شده است، صاحبان كسب و كارهاي مختلف توليدي، مي‌توانند با به كارگيري اين نرم افزار و كاربرد گزارش‌هاي مالي، استراتژي‌هاي كلان مالي خود را تعيين و مشخص نمايند و از اين طريق، به سرمايه گذاري صحيحي نيز دست بزنند.

هزينه‌هاي حسابداري توليدي پوشاك

– هزينه مواد اوليه و يا خام

لازم به ذكر است كه مواد اوليه با عنوان مواد خام، در كارگاه‌هاي توليدي، به منظور توليد محصول جديد مورد استفاده قرار مي‌گيرند. كاربرد نرم افزار توليدي هوشمند نوين اين امكان را براي كاربران اين سيستم و صاحبان كسب و كارهاي توليدي فراهم مي‌كند كه بتوانند هزينه‌هاي جاري و آتي مربوط به مواد اوليه و يا خام را بر اساس داده‌ها و اطلاعات تاريخي، ثبت، ضبط و پيگيري نمايند.

– هزينه مستقيم

همان‌طور كه مي‌دانيم و در مقاله «8 ويژگي نرم افزار حسابداري توليدي ساده براي كارگاه‌هاي كوچك» نيز به آن اشاره شد، يكي از هزينه‌هاي مهم و بسيار حياتي در كارگاه‌هاي مختلف توليدي كوچك و بزرگ، هزينه‌هاي مستقيم آن واحد توليدي است؛ چرا كه اين گونه از هزينه‌ها تاثير بسيار مستقيم و قابل توجهي بر روند و فرايند توليد محصولات، ايفا مي‌نمايند.

بنابراين با به كارگيري سيستم نرم افزاري كه توسط هوشمند نوين براي شركت‌هاي توليدي پوشاك، طراحي شده است، مي‌توانيد به محاسبه مواد اوليه و هم‌چنين ميزان مصرف اين مواد اقدام نماييد. از طرف ديگر با كاربرد اين نرم افزار، صاحبان كسب و كارهاي توليدي پوشاك، مي‌توانند كسري‌هاي موجود در مواد مصرفي واحد توليدي خود را قبل از اتمام موجودي آن‌ها و پرداخت هزينه خريد اجناس و كالاها، به دست آورند و از اين طريق، آن‌ها قادر خواهند بود تا كسب وكار خود را رونق بيشتري نيز بدهند.

– هزينه غير مستقيم

هزينه‌هاي غير مستقيم يك كارگاه توليدي پوشاك، به طور مستقيم در توليد اين محصولات و پوشاك از جمله كفش، مانتو، كيف و… اثرگذار نيستند اما اين هزينه‌ها در فرآيند ساخت و توليد اين محصولات، نقش بسيار مهمي را ايفا مي‌نمايند. از جمله اين موارد مي‌توان به تعمير و نگهداري دستگاه‌هاي مختلف اشاره كرد. از ديگر موارد اثرگذار در هزينه‌هاي غير مستقيم يك شركت توليدي پوشاك، مي‌توان هزينه‌هاي مربوط به هزينه سوخت‌هاي مصرفي ماشين آلات و تجهيزات كارگاه توليدي را نام برد. با استفاده از نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين، صاحبان كسب وكارهاي توليدي و توليد كنندگان مختلف پوشاك، مي‌توانند به راحتي، تمامي اين هزينه‌ها را با جزئياتي كاملا دقيق، ثبت و پيگيري نمايند.

– هزينه سفارش كار

صاحبان كسب وكارهاي توليدي كه دسته خاصي از محصولات را توليد مي‌نمايند و يا به توليد انواع مختلفي از محصولات اقدام مي‌كنند، مي‌توانند از سيستم نرم افزاري هوشمند نوين كه براي شركت‌هاي توليد كننده از جمله توليدي‌هاي پوشاك، طراحي شده است، استفاده نمايند. در حقيقت با به كارگيري اين سيستم هوشمند، صاحبان اينگونه از مشاغل مي‌توانند هزينه‌هاي مربوط به مواد اوليه شركت خود و هم‌چنين هزينه‌هاي مربوط به نيروي كار خود را مورد ارزيابي دقيق، قرار دهند و از اين طريق سرمايه مورد نياز واحد توليدي و شركت خود را نيز تامين نمايند.

حسابداري توليدي پوشاك هوشمندنوين

هزينه‌هاي حسابداري توليدي پوشاك

برخي از امكانات نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين

نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين براي واحدهاي توليدي پوشاك، اعم از كفش، كيف، مانتو و… شامل دريافت‌ها و پرداخت‌هاي يك شركت توليد كننده، تامين كنندگان و انبار محصولات، مشتريان و فروش اجناس، تغيير سفارش‌ها و گزارش‌هاي كار و هم‌چنين پشتيباني از سفارشات است. در حقيقت اين سيستم مي‌تواند به صاحبان كسب و كارهاي توليدي كمك كند تا بتوانند هزينه‌هاي واقعي پروژه‌هاي توليد را رديابي و پيگيري، نمايند. آن‌ها با به كارگيري اين نرم افزار، قادر خواهند بود تا به مقايسه كامل ميان هزينه‌هاي واقعي توليد و هزينه‌هاي پيش بيني شده و برآورد شده، دست بزنند و از اين طريق تفاوت ميان هزينه‌هاي واقعي و غير واقعي توليد را به دست آورند. با استفاده از اين نرم افزار، هم‌چنين امكان ثبت كليه عمليات‌هاي مربوط به خريد وفروش كالاها براي صاحبان اين دسته از مشاغل، فراهم مي‌شود. اين افراد مي‌توانند از اين طريق به گزارشي كامل از كالاهاي به فروش نرفته در انبار خود نيز، دسترسي داشته باشند.

نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك

نرم افزار حسابداري توليدي پوشاك هوشمند نوين با دارا بودن امكاناتي متنوع، مي‌تواند به صاحبان مشاغل توليدي از جمله توليد كنندگان پوشاك كمك كند تا آن‌ها بتوانند از طريق اين سيستم به كنترل بخش موجودي‌هاي انبار، دسترسي داشته باشند و به طور همزمان نيز بتوانند به صورت يكپارچه، بخش مالي خود را نيز مديريت نمايند. لازم به ذكر است كه اين سيستم داراي اين امكان است كه چند كاربر بتوانند به صورت همزمان و بدون محدوديت با آن كار كنند. نرم افزار حسابداري هوشمند نوين براي توليدي‌هاي پوشاك، امكان ثبت خريد و فروش، به صورت‌هاي عمده و جزئي را دارا است.

منبع: https://www.hnovin.com/garment-production-accounting-software/

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۲۰:۳۰ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب