هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 40
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 970

نرم افزار حسابداري پيمانكاري رايگان چه كمكي به كسب وكارهاي پيمانكاري مي‌كند؟ نرم افزارهاي حسابداري برنامه‌هايي كاربردي و جهت اداره مسائل مالي اصناف پيمانكاري هستند كه كمك مي‌كنند تا فروشندگان براي معاملات و بخش‌هاي مختلف كسب و كارشان به سادگي از آن استفاده نمايند. پيمانكاران نياز به پيگيري دقيق هزينه‌هاي شغلي و مديريت پروژه‌هاي خود دارند. در پاسخ به اين الزامات برنامه‌هايي براي خدمت به اين اصناف و گروه شغلي وجود دارد كه وظيفه حل مشكلات اين قبيل كسب وكارها را با استفاده از سيستم‌هاي حسابداري برعهده دارد. ما در تيم محتوا هوشمند نوين قصد داريم تا در ادامه به معرفي بهتر سيستم حسابداري پيمانكاري رايگان و مزايا و معايب اين قبيل نرم افزارها بپردازيم.

 

نگاهي به قابليت هاي نرم افزار حسابداري پيمانكاري رايگان

نرم افزار حسابداري پيمانكاري قابليت‌هاي خاصي را براي بهبود در روند ثبت و حفظ پروژه‌ها و هزينه‌هاي مرتبط با آن، پردازش پيچيده حقوق و دستمزدهاي كارمندان، مديريت تجهيزات، قراردادهاي فرعي و ساير فرآيندهاي مديريت مالي ارائه مي‌دهد. اين قابليت تفاوت اصلي بين سيستم‌هاي حسابداري مناسب پيمانكاري و سيستم‌هاي حسابداري ساده و عمومي است. بسياري از پيمانكاران ممكن است كار خود را با نرم افزار حسابداري پيمانكاري عمومي شروع كنند اما استفاده از نرم افزارهاي تخصصي به شما كمك مي‌كند كه تمامي ماژول‌هاي مورد نظر خود را در اختيار داشته باشيد و ديگر نيازي به سيستم‌هاي ديگر نداشته باشيد. علاوه بر اين گزارشات، اين قبيل نرم افزارها بسيار كامل و جامع بوده و به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد بهتر كاركرد خود را تحليل و بررسي نماييد. با استفاده از يك نرم افزار حسابداري پيمانكاري مي‌توان هزينه‌هاي شغلي، دفتر‌كل، حساب‌هاي قابل پرداخت، حساب‌هاي دريافتني، سفارشات خريد، مديريت حقوق و دستمزد و گزارشگري مالي را محاسبه كنيد و تمامي پروژه‌هاي خود را به صورت جداگانه ثبت و داده‌هاي مالي هر يك را در پروژه‌هاي منحصر به فرد خود ثبت نماييد.

 

حسابداري، قلب هر كسب و كار

حسابداري به عنوان بخشي مهمي از هر مجموعه شناخته مي‌شود چرا كه تمام اسناد مالي شركت در اين قسمت ذخيره و بررسي مي‌شود. سرپرست حسابداري اغلب با مديريت درست هزينه پروژه ها، مديريت اسناد، برآورد هزينه‌ها و تحليلات مالي جامع خود كه توسط نرم افزارهاي حسابداري ثبت شده برنامه اي را ارائه مي‌دهد. نرم افزار حسابداري پيمانكاري مورد استفاده حسابداران اين قبيل شركت ها، ثبت جداگانه پروژه‌ها و هزينه‌هاي هر يك به صورت مجزا، دارايي‌هاي ثابت، رديابي تجهيزات و انبارها، مديريت موجودي و … را محاسبه مي‌كند.

استفاده از نرم افزارها بينش بهتري راجع به سودآوري مشاغل فردي و شركتي ارائه مي‌دهد. از جمع‌آوري دقيق‌تر داده‌ها گرفته تا خطاهاي كمتر و همچنين گزارشات جامع‌تر با استفاده از اين سيستم‌ها حاصل مي‌شود. هزينه‌يابي با سيستم‌هاي حسابداري به تنهايي باعث بهبود چشمگير گزارش‌دهي نسبت به عدم استفاده از سيستم‌هاي حسابداري عمومي مي‌شود. برآورد بهتر با دستيابي بهتر به هزينه‌هاي شغلي در بين پروژه‌ها، موجب ديد بهتر مديران مشاغل خواهد شد.

پيگيري دستي معاملات جهت محاسبه و ثبت بازدهي خود يك مشكل است نرم افزار حسابداري پيمانكاري با نگه‌داشتن هر آنچه در يك مكان نياز داريد اين روند را آسان مي‌كند. گزارش‌هاي مالي شما به طور خودكار ثبت و ذخيره مي‌شود و مي‌توانيد مستقيماً آنها را مشاهده و طبقه‌بندي نماييد.

 

ويژگي يك نرم افزار حسابداري پيمانكاري مناسب

ورود دستي اطلاعات خسته كننده و مستعد خطا است. با نرم افزار حسابداري پيمانكاري هوشمند نوين ورود اطلاعات دستي را به حداقل مي‌رساند و كارايي را افزايش مي‌دهيد. يك سيستم حسابداري خوب شما را ملزم مي‌كند فقط يك بار اطلاعات وارد كنيد و زمان اتلافي حاصل از دوباره كاري‌ها را كم مي‌كند. با استفاده از سيستم حسابداري هوشمند نوين قادر به انجام بهتر موارد زير نيز خواهيد بود.

  • با هزينه كمتر و امنيت بيشتر، افزايش بهره وري حاصل خواهد شد.
  • با ديد مالي همه جانبه، امور كسب و كارتان را به صورت جز به جز در دست داريد.
  • با مشاهده داده‌هاي ساده سازي شدهاط اتلاف نيرو و زمان جلوگيري مي‌شود.
  • باعث افزايش سرعت، دقت و كارايي مي‌گردد.
  • موجب مديريت پول نقد و سرمايه‌هاي در گردش شركت خواهد شد.
  • ارائه گزارشات دقيق با نرم افزار حسابداري پيمانكاري

بررسي انواع گزارشات مالي يا ترازنامه از طريق يك سيستم ثابت و گزارش صحيح و دقيق از ميزان نقدينگي شما به راحتي در نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد هوشمند نوين امكان پذير است. اگر به دنبال محاسبه كاربردي سود و زيان خود و نيز طراحي نمودار عملكرد خريد و فروش خود هستيد در اين نرم افزار با كاربري و نحوه استفاده آسان قابل بررسي مي‌باشد. نرم افزار حسابداري هوشمند نوين مانند يك شهر توسعه يافته امكان بررسي و ثبت هر پروژه را به شما خواهد داد تا از مشخصات جزئي، كلي و ظاهري آن مطلع باشيد.

اين نرم افزار مانند يك شهر با هزاران نيروي انساني براي شما هزاران كار را انجام ميدهد تا بررسي و انجام معاملات خود با سرعت باور نكردني جلو برود .در نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين مي‌توانيد به هر تعدادي كه مي‌خواهيد، به كاربران خود دسترسي استفاده از اين نرم افزار را بدهيد يا آنان را محدود كنيد. اگر نگران زمان بندي پرداخت اقساط يا بدهي‌هاي خود هستيد و از فراموش شدن زمان پرداخت بدهي‌ها هراس داريد اين نرم افزار امكان ثبت زمان پرداخت بدهي‌ها و يا گردش‌هاي مالي را به شما مي‌دهد و علاوه بر آن مي‌توانيد از سيستم پرداخت حقوق و مزاياي كارمندان در اين نرم افزار براي كاهش اتلاف انرژي و زمانتان لذت ببريد.

كلام اخر

پيمانكاران نياز به پيگيري هزينه‌هاي دقيق پروژه ها، مديريت حقوق و دستمزد كارمندان حاضر در هر پروژه به صورت تفكيك شده و همچنين پورسانت‌هاي آنان دارند. در پاسخ به اين الزامات نرم افزار حسابداري پيمانكاري ذرايگان شايد نتواند پاسخگوي نيازهاي تخصصي شما باشد اما هوشمند نوين با ارائه نرم افزار حسابداري پيمانكاري هوشمند نوين به طور تخصصي به حل مشكلات اين اصناف پرداخته است.

منبع:

https://www.hnovin.com/free-contracting-accounting-software/

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۳۶:۲۷ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب