هوشمندنوين
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 56
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 986

نرم افزار حسابداري شركت خدماتي هوشمند نوين به نحوي طراحي شده است كه مي‌تواند تمامي محاسبات مورد نياز شركت‌هاي خدماتي را به راحت‌ترين روش ممكن به انجام برساند. بنابراين با كاربرد اين نرم افزار حسابداري، چنين شركت‌هايي مي‌توانند به صرفه‌جويي بسيار زيادي در زمان خود دست يابند. از طرف ديگر با استفاده از اين نرم افزار هوشمند، هزينه‌هاي شركت را نيز با كاهش مواجه مي‌كنند و مي‌توانند صورت‌هاي مالي شركت خدماتي خويش را به آساني پيگيري نمايند و به امور آن رسيدگي كنند. نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين داراي ويژگي‌هاي قابل توجهي است. از جمله اين ويژگي‌ها اين است كه اين نرم افزار به گونه‌اي طراحي شده است كه از طريق كاربرد آن، امكان وصول چك، صدور آن، دريافت، عودت، گزارش و سررسيد چك‌ها و…. براي شركت‌هاي خدماتي فراهم مي‌شود.

نرم افزار حسابداري شركت خدماتي

شركت‌ هاي خدماتي چگونه شركت‌هايي هستند؟

شركت‌هاي خدماتي به شركت‌هايي گفته مي‌شود كه نيازمند استفاده و به كارگيري مواد اوليه نيستند. در حقيقت فعاليت اساسي چنين شركت‌هايي، اين است كه به خريد و فراهم نمودن وسائل مورد نياز خدماتي و يا ارائه خدمات مختلف اقدام نمايند. بنابراين لازم است حتما هزينه‌اي را براي دستيابي به اين اهداف، در نظر بگيرند. چنين شركت‌هايي با ارائه اين خدمات، به درآمد و سود دست مي‌يابند.
نرم افزار حسابداري شركت خدماتي هوشمند نوين در اين زمينه مي‌تواند به صاحبان مشاغل و شركت‌هاي خدماتي كمك كند؛ چرا كه اين نرم افزار از ويژگي مقياس‌پذيري بهره‌مند شده است و از طرف ديگر امكان رشد و گسترش اين نرم افزار نيز در طراحي اوليه آن، در نظر گرفته شده؛ بنابراين، اين امكان وجود دارد كه كاربران اين سيستم، بتوانند جزئيات مورد نظر خود را كه مطابق با نيازهاي صاحبان كسب وكار است به آن اضافه كنند.

چرا به حسابداري در شركت هاي خدماتي نيازمنديم؟

به طور كلي مي‌توان گفت تمامي مشاغل، براي انجام امور مالي خود و گزارش‌دهي، به حسابداري نيازمند هستند. از طرف ديگر اين شركت‌ها براي دريافت و پرداخت وام و كليه روابط بانكي خود مجبور هستند تا از خدمات حسابداري بهره‌مند گردند.
همان‌طور كه مي‌دانيم امروزه انجام امور حسابداري هم مانند ديگر خدمات رايج، با استفاده از نرم افزار امكان‌پذير شده است؛ بنابراين انجام امور مالي شركت‌هاي خدماتي نيز از طريق نرم افزار حسابداري شركت خدماتي انجام مي‌شود. اين امر موجب مي‌گردد تا حسابداري، آسان‌تر و سريع‌تر از گذشته انجام شود و از طرف ديگر اصول حرفه‌اي اين كار نيز، بيش از پيش رعايت شود.

چرا به حسابداري در شركت هاي خدماتي

4 ويژگي‌ نرم افزار حسابداري مناسب شركت هاي خدماتي

• نيازهاي مالي و جزئيات كمتر

مشاغل خدماتي و شركت‌هايي كه به اين منظور توسعه يافته‌اند در مقايسه با شركت‌هاي توليدي و تجاري و بازرگاني، ممكن است نيازهاي مالي و جزئيات مالي كم‌تري داشته باشند؛بنابراين، نوع نياز آن‌ها به خدمات حسابداري نيز با شركت‌هاي تجاري متفاوت است. از جمله مشاغل خدماتي مي‌توان به شركت‌هاي حمل و نقل، خدمات نظافتي، شركت‌هاي مهندسي و معماري، خدمات كامپيوتري، خدمات حسابداري، خدمات مشاوره و روانشناسي و …. اشاره كرد.
در نرم افزار طراحي شده توسط شركت هوشمند نوين، تمامي اين شركت‌ها و خدمات مورد نظر آن‌ها در نظر گرفته شده است. در حقيقت هر يك از مشاغل ذكر شده خدماتي، در اين نرم افزار، سيستم منحصر به فرد خود را دارند.

• هزينه ارائه خدمات و نحوه محاسبه آن

شركت‌هاي خدماتي براي ارائه هر گونه خدمات خود، از كارمنداني استفاده مي‌كنند و آن‌ها را به استخدام خود در مي‌آورند. بنابراين ارائه خدمات و هزينه‌هاي آنان، از جمله هزينه وكالت، هزينه مشاوره و… توسط حسابداران اين شركت‌ها مورد بررسي قرار مي‌گيرد. معمولا حسابرسي اين شركت‌ها ممكن است به صورت هفتگي، ماهانه، ساعتي و… انجام شود كه هر يك از موارد ذكر شده نيازمند استفاده از ماژول‌هاي جداگانه است. نرم افزار حسابداري شركت خدماتي هوشمند نوين براي برطرف كردن نيازهاي هر يك از شركت‌هاي خدماتي، اين امكان را براي آنان فراهم نموده است تا هر كدام از ماژول‌هاي مورد نياز كسب و كار خود را تهيه نمايند.

• نحوه انجام معاملات در شركت‌هاي خدماتي

به طور معمول و همان‌طور كه مي‌دانيم شركت‌هاي خدماتي به ارائه خدمات مي‌پردازند و در برابر آن، وجوهي را از مشتريان و متقاضيان خود دريافت مي‌كنند و يا وجوهي را به آنان پرداخت مي‌نمايند. معاملات شركت‌هاي خدماتي، يا به صورت نقدي ثبت مي‌شود و يا به صورت تعهدي انجام مي‌پذيرد. اين امر به اين معنا است كه در زمان ارائه اين خدمت، خدمات بعدي مشتريان رزرو شده است و وجوه مربوط به آن نيز در دوره‌هاي بعدي دريافت مي‌شود.
بنابراين يكي از ويژگي‌هاي اساسي نرم افزار حسابداري شركت‌هاي خدماتي توسط هوشمند نوين اين است كه تمامي اين تراكنش‌ها و صورت حساب‌ها را مي‌توان در اين سيستم حسابداري ويژه، ثبت و ضبط نمود.

خدمات پيوسته شركت‌هاي خدماتي

• خدمات پيوسته شركت‌هاي خدماتي

در بسياري از شركت‌هاي خدماتي، خدمات مورد نظر آن شركت، به صورت پيوسته انجام مي‌گيرد. چنين معاملاتي ممكن است به صورت‌هاي مختلف هفتگي، ماهانه، چند ماهه، سالانه و… تكرار شود. سيستم نرم افزار حسابداري هوشمند نوين با طراحي ويژه خود، در اين گونه موارد نيز مي‌تواند به شركت‌هاي خدماتي كمك كند. چرا كه در طراحي اين نرم افزار از ويژگي‌هايي از جمله ويژگي تكرار معاملات، استفاده شده است. بنابراين نرم افزار حسابداري خدماتي رايگان هوشمند نوين با ارائه اين خدمت، مي‌تواند پشتيبان مناسبي در ثبت اين معاملات پيوسته باشد.

بنابر آنچه گفته شد شركت‌هاي خدماتي نيز به انجام حسابداري‌هاي تخصصي در زمينه ماليات، حقوق و دستمزد و ديگر خدمات مالي خود نيازمند هستند تا با به كارگيري آن، بتوانند اسناد و حسابداري مالي خود را ثبت و ضبط نمايند. امور مالي و اسناد حسابداري چنين شركت‌هايي عبارت است از: ميزان درآمد، هزينه‌هاي شركت، پرداخت‌ها و دريافت‌ها و… در اين ميان نرم افزارهاي ويژه و تخصصي حسابداري خدماتي با استفاده از قابليت‌هايي كه در طراحي آن‌ها به كار رفته است قادرند تمامي اين امور را به صورت كاملا هوشمندانه و اتوماتيك انجام دهند.

 

سخن آخر
نرم افزار حسابداري شركت خدماتي هوشمند نوين بدين منظور و براي آسان‌تر نمودن ثبت و ضبط اين خدمات و محاسبه كليه امور مالي در اين شركت‌ها طراحي و توليد شده است. با دانلود نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين و استفاده از آن، صاحبان كسب وكارهاي خدماتي مي‌توانند امور مالي و حسابداري شركت خود را به صورت اتوماتيك انجام دهند.

منبع:

https://www.hnovin.com/service-company-accounting-software/


 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۱۴:۵۲ ] [ گروه محتواي هوشمند نوين ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب